به خرید تجربه یک خرید اینترنتی فوق العاده را برای شما تضمین می کند. ما مطمئن هستیم که شما حساسیت خاصی برای ارسال و تحویل کالای خود دارید و این حساسیت را نیز ما در روش ارسال خود اعمال می کنیم.

برای مشتریان عزیز شهرستان، کالاهای سبک از طریق شرکت پست، شرکت تیپاکس، باربری های مجاز و یا دیگر همکاران فروشگاه به خرید به دست شما خواهد رسید.

ما شما را درگیر پیچیدگی های انتخاب شرکت حمل واسط نخواهیم کرد و بهترین انتخاب از نظر سرعت و صحت تحویل مرسوله را از طرف شما انجام خواهیم داد.

در مورد شرکت پست، از زمان تحویل به پست جمهوری اسلامی ایران حداکثر 2 تا 4 روز کاری طول خواهد کشید تا کالا به دست شما برسد.

در صورتیکه کالای شما حجیم باشد یا شرایط بیمه ای پست پوشش دهنده ریسک مرسوله شما نباشد، بسته شما از طریق شرکت های دیگر طرف قرارداد با فروشگاه به خرید ارسال خواهد شد. متاسفانه اکثر این شرکت ها امکان ردگیری مرسوله به صورت منظم و بروز را ندارند. به هرحال، درصورتیکه امکان رهگیری مرسولات باشد تیم خدمات مشتریان راهکار کنترل وضعیت مرسوله را به اطلاع شما خواهد رساند.

شما هنگام ثبت سفارش می توانید آدرس تحویل مرسوله را وارد کرده و یا آن را تغییر دهید. آدرس تحویل به همراه وزن مرسوله و نوع سرویس حمل، تعیین کننده کرایه حمل شما می باشد. کرایه حمل ممکن است با توجه به آدرس تحویل شما تغییر کند.

لازم به ذکر است در حال حاضر ارسال کالا در محدوده شهر تهران از طریق پیک فروشگاه به خرید صورت می گیرد.

روش های تحویل کالا:

1- بوسیله پیک موتوری در همان روز یا حداکثر روز بعد (فقط در تهران) در بازه زمانی 15:30 الی 20

پیک موتوری

توجه : هزینه ارسال با پیک موتوری در تهران 15000 تومان می باشد.

2- بوسیله پست پیشتاز و یا سفارشی برای شهرستانها ر بازه زمانی 2 تا 4 روز کاری

پست

توجه : درصورتی که وزن مرسوله زیاد و بالتبع هزینه ارسال با پست پیشتاز نیز زیاد شود سفارش بصورت پست سفارشی ارسال خواهد شد.

سایت رهگیری مرسولات پستی:

http://itemtracking.post.ir

3- بوسیله تیپاکس ( تحویل 1 الی 3 روز کاری ) برای شهرستانها

تیپاکس

توجه : هزینه ارسال با تیپاکس برای مرسولات طبق تعرفه تیپاکس می باشد که برای سفارشات تکی مرسوله پسکرایه می گردد. (5000 تومان از هزینه ارسال مشتری به وی عودت می گردد)

4- از طریق باربری برای شهرستانها ار بازه زمانی 2 تا 4 روز کاری

باربری

توجه : درصورت ارسال کالا از طریق باربری هزینه ارسال برعهده مشتری بوده لذا فاکتور بدون هزینه ارسال صادر می گردد. (5000 تومان از هزینه ارسال مشتری به وی عودت می گردد)

توجه : درصورت ارسال کالا بوسیله شرکت باربری یا تیپاکس مبلغ 5000 تومان بابت هزینه پیک موتوری به این دو شرکت از 15000 تومان پرداختی شما در سایت کسر شده و 5000 تومان الباقی به شما عودت داده خواهد شد.

فروشگاه اینترنتی به خرید با توجه به ارزش ، جنسیت و حجم کالای شما طریقه ارسال به شهرستان را انتخاب می نماید.